Partnerliklerimiz

ITE Group, 1.000’den fazla deneyimli personeli ile 20 ülkede 32 ofisi ile dünya çapında 240’dan fazla fuar ve konferans düzenleyen, önde gelen uluslararası fuar şirketlerinden biridir. ITE Group Plc. Gelişmekte olan pazarların önde gelen sektörlerinde önde gelen fuar organizasyonlarını düzenler Gıda, Ambalaj, Tarım, Turizm , Yapı , Ulaştırma ve Lojistik, Mühendislik ve Sanayi, Enerji fuarlarından oluşmaktadır. Rusya, Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna ülkelerinde çeşitli fuarlar organize etmektedir.

Partner Web Site
ITECA Exhibitions
1992 yılından bugüne fuar organizasyonları düzenleyen ACCO LTD şirketi Ukrayna’nın en eski köklü fuar şirketidir. Ambalaj , Gıda işleme sistemleri , Unlu mamüller , Ağaç işleme makinaları , Enerji ,Çocuk tekstil sektörlerinde fuarlar düzenlemektedirler. Ufi üyesi olan ACCO LTD ‘in Türkiye ofisi ZEDEXPO dur.

Partner Web Site
IMPERIA CONGRESS AND EXHIBITION COMPANY, Rusya’nın lider b2b etkinlik organizasyon firması olarak 1991 yılından itibaren sektörde faaliyet göstermektedir. 2014 yılında Moskova’da “Yılın En İyi Kongre ve Fuar Şirketi” seçilen Imperia, uluslararası ve yerel arenada yıllık 30’un üzerinde etkinlik düzenlemektedir. Özellikle Toptan Zincir Merkezleri organizasyonları alanında büyük bir başarıya sahiptir. Benzersiz bir iş etkinliği olan Zincir Toptan Merkezleri Imperia’nın tescilli markasıdır. Zincir marka perakende temsilcileri ile gıda/gıda dışı tedarikçileri bir araya getirerek etkili bağlantıların kurulmasını sağlamak amacıyla Moskova’da düzenlenen Prodexpo 2017 Fuarı, 350’nin üzerinde tedarikçiyi ve 250’nin üzerinde satınalma yetkilisini buluşturmuş ve 6000 üzerinde B2B yapılmıştır. Türkiye ‘de ZED EXPO ile işbirliği yürütmektedir.

Partner Web Site
D-Zerts Sağlık Danışmanlık Ajansı yabancı ürünler için sağlık sektöründe danışmanlık hizmetleri vermektedir:• Rusya’ya Piyasa Girişi• Rekabet ortamının analizi ve üreticinin ve ürününün benzersiz avantajlarının seçimi· Sözleşmenin bitimine kadar potansiyel satıcı arama ve tam bakım· Satış planı uzlaşması ve tüm izinlerin alınması• Rusya’daki ürünlerin tanıtımı… Medikal ve ilaç sektöründeki tüm b2b ikili görüşmeleri Türkiye’de ZERTS & ZEDEXPO olarak birlikte düzenlemekteyiz.

Partner Web Site