ZED EXPO Uluslararası Fuar Temsilciliği ve B2B Organizasyonları

Hedef Pazarlarda Doğru, Etkin, B2B Organizasyonları Ve Fuarlar…
ZED EXPO ULUSLARARASI DANIŞMANLIK TAN. ORG. LTD. ŞTİ. , fuarcılık sektöründeki 20 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, ITE Group PLC & ITECA Exhibitions , BDT Bölgesindeki sektörel fuarlarının Türkiye Resmi Temsilciliği’ni , Ukrayna’dan ACCO LTD. , Rusya’dan IMPERİA ve ZERTS firmaları ile işbirliği yürütmektedir.

Uluslararası fuar temsilciliği alanında faaliyet gösteren ZED EXPO, dünyanın en büyük ilk 5 fuar şirketinin arasında yer alan ITE Group PLC & ITECA Exhibitions Rusya, Azerbaycan, Özbekistan, Ukrayna , Kazakistan bölgelerindeki , Ambalaj , Ambalaj makine , Ağaç işleme makinaları , Kaynak makinalari , Turizm fuarlarının Türkiye satış ve pazarlama organizasyonunu gerçekleştirmektedir.

IMPERİA ve ZERTS iş ortaklarımız ile , B2B İş Görüşmelerini organize etmekteyiz. B2B iş görüşmelerinin son zamanların en etkin ticari görüşme alanlarıdır. Fuarlara ayrılan yüksek bütçelerin yanında, nokta atışı hedef alıcılar ile birebir planlı görüşmelerin gerçekleştiği B2B etkinlikleri firmalar tarafından günümüzde daha tercih edilir hale gelmiştir.

ZED EXPO olarak Türkiye’de ve Rusya’da , İMPERİA ve ZERTS iş ortaklarımız ile birlikte Ülkemizin ihracatı için Sektörlerin önde gelen Kurum ve Dernekleri ile işbirliği içerisinde b2b İş görüşmeleri organizasyonunu başından sonuna kadar tüm süreciyle gerçekleştirmekteyiz.

Hedef pazarlarda doğru fuarlara ve b2b iş görüşmelerine yönlendirerek, katılımcı firmalarımızın Türkiye ihracatına en etkin katkıda bulunmasını sağlamak öncelikli hedefimizdir.

Nakliye ,gümrük ,turizm ve fuar standları ile ilgili hizmetlerimizi gittiğimiz bölgelere göre en kaliteli çözüm ortaklarıyla birlikte gerçekleştirmekteyiz.

HEDEF PAZARLARDA DOĞRU VE ETKİN FUARLAR…

ZEDEXPO

EKİBİMİZ

ZEDEXPO Ekibi olarak bizler ; Uluslararası Fuarcılık firmalarında uzun yıllar görev almış ve deneyimlemiş , Katılımcı memnuniyetini ön planda tutan , yenilikçi ve çözüm odaklıyız ….

Zafer Kırmızıtaş

Managing Director

Kerim Arslan

Managing Partner

Ebru Kırmızıtaş

Sales Director

Bema INDIGARANOVA

International Sales Director

Nermin Koca

Sales Coordinator

Misyonumuz

Hedef pazarlarda doğru fuarlara ve b2b iş görüşmelerine yönlendirerek, katılımcı firmalarımızın Türkiye ihracatına en etkin katkıda bulunmasını sağlamak öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz

Yurtdışı fuarcılıkta , butik hizmet anlayışı ile farklılık, katılımcılarımıza ayrıcalık yaratmaktır.